Základní informace

Ceragem Master je automatické termální akupresurní masážní lehátko, ve kterém se kombinuje tlaková masáž s infračerveným teplem vyzařovaným jadeitovými kameny a epoxid-karbonovými panely.

 

V hlavní matraci se nachází vnitřní projektor, který se plynule posouvá podél celé páteře. Šetrným způsobem tak napravuje (srovnáva) páteř a ulevuje ztuhlým svalům. Projektor je vyroben z jadeitových kamenů, které sálají infračervené teplo. Působením tohoto tepla, masáže a vlastní váhy těla dochází k uvolnění svalového napětí, zklidnění nervových drah a stimulaci krevního oběhu. Regeneruje celý organizmus. Lehátko je určené pro zlepšení zdravotního stavu pro všechny věkové skupiny. 

Automatická masáž (36-40min) se zaměřuje na oblast šíje, pasu a břicha. Ručním nastavením masáže se mohou masírovat nohy. Hned při první masáži dochází k pocitům úplného uvolnění, relaxace a celkového omlazení. 

 

Lehátko Ceragem Master je ergonomicky konstruováno tak, aby přinášelo maximální komfort během masáže. Vnitřní projektor se pohybuje po anatomicky tvarovaných kolejničkách, které kopírují dvojité prohnutí páteře.

Celá plocha lehátka Ceragem Master je vyhřívaná na teplotu od 30-60°C za pomocí epoxid-karbonových desek a infračerveného tepla ve vlnové délce, která je ideální pro lidské tělo. Napomáhá tak k uvolnění ztuhlých svalů a k uvolnění blokací.

Výhodou lehátka Ceragem Master je jeho nenáročná obsluha. K ovládání slouží jednoduchý ovladač upevněný na flexibilním držáku. Jedním stisknutím se spustí automatický masážní program trvající cca 40 minut.

Použité materiály (kůže a čalounění) a elegantní vzhled se skvělě hodí do interiéru. lehátka Ceragem Master je konstruováno s důrazem na tichý provoz.