Podělte se o Vaše zkušenosti a názory. Odpovíme na Vaše dotazy.

Datum: 20.02.2019

Vložil: Ceragem

Titulek: Re: Skolióza

Dobrý den,
masážní lehátko je vhodné pro adolescenta, záleží jak velkou má skoliózu. Do našeho centra chodila slečna ve věku 17 let a měla skoliózu cca 25°-30°. Navštěvovala nás asi půl roku a dost se jí páteř srovnala. Tato deformita se nedá vyřešit během pár masáží, chce to trpělivost. V našem centru má váš potomek možnost si lehátko vyzkoušet.

Datum: 12.09.2017

Vložil: market.skrivankova@seznam.cz

Titulek: roztroušená skleroza

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli máte nějaké zkušenosti s účinky lehátka na roztroušenou sklerózu. Děkuji MS

Datum: 10.05.2017

Vložil: Z.Čtvrtníček

Titulek: Poranění míchy

Dobrý den,
mám dotaz, zda-li MASÁŽNÍ LEHÁTKO CGM MB-1101 může mít pozitivní efekt na lidi po poranění míchy, kteří jsou jak krátkodobě, tak i dlouhodobě po úrazu? Máte nějaké zkušenosti s těmito diagnózami v rámci podstoupení terapie na daném lehátkem, měl bych zájem o více informací. Děkuji.

Datum: 16.05.2017

Vložil: Ceragem Praha 1

Titulek: Re: Poranění míchy

Dobrý den,
jak je známo, infrateplo regeneruje tkáně, zlepšuje kvalitu krve a utišuje bolest. Naše centrum navštívilo několik hostů s poraněním, či po operaci páteře. Zatím jsem od nich slyšela jenom pozitivní odpověď. Nejlepší by bylo vyzkoušet masáž na termomasážním lehátku Ceragem. Více informací vám poskytneme v našem centru Revoluční 28 na Praze1.

Datum: 01.03.2017

Vložil: Radek

Titulek: Bechtěrev

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli používat lehátko při Bechtěrevově chorobě 4 stupně?Děkuji za odpověď.Radek

Datum: 08.02.2017

Vložil: Pavel Tůma

Titulek: dotaz

Jsem spokojeným majitelem masážního přístroje Ceragem již od roku 2012. V prospektu na tento přístroj /v lázních Bojnice/ se mimo jiné doporučuje v průběhu masážního programu přiložení přídavného projektoru 3 x po 2 min. na zavřené oči - při počínajícím šedém zákalu- Prosím o odpověď zda je to pravda, případně, zda to nemůže uškodit - Děkuji za odpověď.
e-mail : tumap@centrum.cz

Záznamy: 7 - 12 ze 153
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek