Podělte se o Vaše zkušenosti a názory. Odpovíme na Vaše dotazy.

Datum: 12.12.2008

Vložil: adamcová

Titulek: úhrada

prosím Vás, jak se platí když bychom chtěli vyzkoušet lehátko vícenásobně ?? Je vhodné chodit denně nebo v určitých intervalech. Máme obě problémy se zády - ploténky ajsme po operacích

Datum: 14.12.2008

Vložil: Kandilaki

Titulek: Re: úhrada

Masáže v našem předváděcím centru jsou zcela bezplatné. Naše centrum poskytuje 1 masáž denně (40 min) pro každého, kdo přijde. Na masáže je vhodné chodit denně, avšak s přihlédnutím k Vašemu zdravotnímu stavu. Z Vašeho popis nejsem schopná určit, zda-li je pro Vás lehátko vhodné. Všeobecně se doporučuje lehátko používat po 3-4 měsících po operaci.

S pozdravem, Kandilaki

Datum: 18.10.2008

Vložil: ondráčková

Titulek: dotaz

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,zda může váš produkt využívat 7-letý syn,je astmatik,alergik,ekzematik má poruchu imunity.Moje matka k Vám dochází na masáže a je velmi spokojena.Já sama mám trable s otoky a endokrin.potížemi,zvažujeme koupi vašeho produktu.

Datum: 23.10.2008

Vložil: ondráčková

Titulek: Re: dotaz

Dobrý den p. Ondráčková,samozřejmě může i Váš syn používat toto lehátko.Jsem si naprosto jista, že mu pomůže.Obdobné případy - těžké formy lupénky-si do jisté míry vyléčil pán, který nás pravidelně navštěvuje.Dosažené výsledky, o kterých píšou naši zákazníci,si můžete u nás přečíst v naší knížce.Za zmínku stojí možná i to,že lehátko testují MUDr.Cimický a MUDr.Lisčáková na rehabil.klinice "Malvazinky".

Datum: 26.09.2008

Vložil: p. Václav S. Ďáblice

Titulek: Poděkování

Více než milión, více než cokoliv,ten má kdo zdraví má, koho nic nebolí!! Je to tak a k tomu nám pomáhá Ceragem=Kamenný poklad! Já osobně jsem byl operován na nádor v tlustém střeve asi před 18 lety. Nádor byl dobrý, ale stejně jsem pozorný na to tlusté střevo. Myslím, že jsem udělal dobře, neboť reakce as 3 dny byl průjem. Rovněž záda mne bolívala v kříži,jezdiljsem i do lázní.Reakce byla-velká bolest, když jsem vstával z lůžka. Nyní po 100 masážích se cítím skvěle a chci pokračovat pokud budu moci.A zdejší personál je též zlatý. Díky za úžasné prostředí!Díky ŘVOUCÍ vřelé!

Datum: 29.07.2008

Vložil: Strnadlová

Titulek: Dotaz

Dobrý den,
prosím o informaci,jestli budete předvádět lehátko někde na veletrhu v Brně nebo na výstavě v Ostravě?
Děkuji Strnadlová

Záznamy: 145 - 150 ze 153
<< 22 | 23 | 24 | 25 | 26 >>

Přidat nový příspěvek